Basketbalové súťaže

V mesiaci október a november prebehli obvodové a okresné kolá v basketbale žiakov. Veľmi úspešne si počínali žiaci a žiačky GAS, keď v obidvoch kategóriách zvíťazili a postúpili do regionálneho kola

Poradie dievčat
1.GAS Krupina (Oboňová, Fekiačová, Vicianová, Ľuptáková, Záchenská, Donovalová, Chobonová, Kamasová, Bartková, Verónyová)
2. ZŠ Bzovík
3. ZŠ Hont. Nemce

Poradie chlapcov
1. GAS Krupina (Parobok, Miškov, Gyerpál, Paulíny, Nemšák, Laško, Wolfert, Babiak, Poláček, Hajduk)
2. ZŠ Školská
3. ZŠ Hont. Nemce

Súťaže mali veľmi dobrú úroveň organizačnú, aj športovú.

Pre mladších žiakov sa konal basketbalový turnaj „NESTLÉ“, ani tu sa naše dievčatá nedali zahanbiť, a po bojovom výkone zvíťazili a zabezpečili si postup do ďalšieho kola.

Poradie dievčat
1. GAS Krupina (Verónyová, Gaberová, Uhliarová, Habrúnová, Svorenová, Dendišová, Trtolová, Miškovová)
2. ZŠ Hont. Nemce
3. ZŠ E. M. Šoltésovej

Našim reprezentantom gratulujeme a držíme palce pri reprezentácii školy aj okresu vo vyšších kolách.

PaedDr. Oľga Kvasová