pizap.com15091280802151

HALLOWEEN

Študentská rada v spolupráci s pedagógmi školy pripravila pre študentov deň plný strašidelných masiek, strachu, zábavy, či smiechu. Dnešný deň sa na našej škole niesol v halloweenskom duchu. Študenti prišli s namaľovanými maskami na tvári, zamaskovaní v rôznych strašidelných prevedeniach, so strašidelnými doplnkami, ktoré naháňali strach a hrôzu.  Na hodinách anglického jazyka sa dozvedeli o vzniku tohto sviatku, spôsoboch oslavovania, samozrejme nechýbali rôzne ukážky masiek a jedla. Na hodinách biológie mali možnosť študenti pitvať. Práca s vnútornosťami a jej rozbor neraz naháňali pocit strachu. Veď nestáva sa často, že študenti majú možnosť pitvať srdce, či pečeň. Na hodinách chémie strach naháňali výbuchy. Išlo o rôzne pokusy ako napr. horiace písmo, bengálsky oheň, chemická sopka, príprava kyslíka, či dymová sopka. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a nahnali strach iným :-)