IMG_7281-1

IMATRIKULÁCIE PRVÁKOV

16. novembra 2016 študenti 3.G pripravili pre prvákov vstup medzi študentov našej školy v štýle televíznej šou “Tvoja tvár znie povedome”. Takéto imatrikulácie sme na našej škole ešte nemali, preto sme do Kina Kultúra prichádzali s veľkými očakávaniami. Prváci sa zmenili zo študentov našej školy na rôzne hudobné skupiny a hudobných interpretov ako Ploštín Punk, Abba, Kandráčovci, H16, Marika Gombitová a Meky Žbirka, či hudobné zoskupenie Aqua. Samotná príprava bola náročná pre obidve strany. Študenti 3.G nakrúcali krátke videá o príprave jednotlivých hudobných predstavení. Náročné bolo naučiť sa texty piesní, správne tanečné choreografie, či vybrať vhodné oblečenie. Napriek tomu to všetkým vyšlo na jednotku. Pre nás divákov to bol výborný kultúrny zážitok, všetci sme sa zabavili a samozrejme potleskom ocenili každé vystúpenie. Všetky výkony pozorne hodnotila porota, ktorá to mala veľmi ťažké. Najdôležitejšou úlohou poroty bolo vyhlásiť víťaza. Najlepším hudobným interpretom sa stalo hudobné duo v podaní Natálii Výbošťokovej (Marika Gombitová) a Patrika Tuhárskeho (Mekky Žbirka). Vďaka patrí všetkým prvákov za ich odvahu a tretiakom sa skvelý nápad a organizáciu.

Imatrikulácie prvákov 2016