19511179_10209863562850133_1870256789610300798_n

KONCOROČNÉ VÝLETY NA NAŠOM GYMNÁZIU

Spoločné triedne výlety na konci roka patria k nezabudnuteľným zážitkom, ktoré študenti prežijú na strednej škole. Aj tento rok sa naši študenti môžu pýšiť spomienkami na krásne miesta a zážitky. Prváci sa v dňoch 25.6. – 27.6. 2017 zúčastnili trojdňového koncoročného výletu na Margite-Ilone. Boli ubytovaní v bungalovoch so samostatným stravovaním. Užili si slniečko a osviežili sa príjemnou vodou počas teplých letných dní.  Druháci si podobne užili 3 dni plné zážitkov. V pondelok splavovali Hron. Trasa splavu začala v Nemeckej, odkiaľ  sa vydali na 20 kilometrový splav, počas ktorého študentov čakali 2 zastávky. V obci Lučatín sa naobedovali, aby  ďalšie dve hodiny splavu zvládli. V utorok sa študenti 2.G osviežili na kúpalisku Aqualand v Banskej Bystrici. V stredu sa druháci stretli na Kopaniciach na spoločnom pikniku. Každý študent niečo napiekol, uvaril, kúpil a spoločne si všetci pochutnali. Samozrejme nechýbali športové aktivity ako futbal, volejbal, či hra s lietajúcim tanierom. Nechýbala ani ľudová hudba v podaní našich študentov.  Tretiaci  sa v pondelok stretli na paintballe, kde sa vo vzájomnom súperení pobili o víťazstvo na bojovom ihrisku.

Miroslav Ištván, študent 1.G:

„Počasie bolo vynikajúce spolu s náladou. V priebehu dňa sme sa kúpali a užívali si slnko a horúce letné počasie, večer sme si príjemne oddýchli a spomínali rôzne zážitky pri hrách a počúvaní príjemnej hudby na gitare našej spolužiačky. V utorok poobede sme sa vrátili domov oddýchnutí, opálení, plní zážitkov. Všetci sme boli nesmierne spokojní s výletom na Margite Ilone a ďakujeme pani Korčokovej a pani  Fedešovej za dozor a za všetko čo pre nás na tomto výlete urobili a zato, že sa nám venovali.“

Koncoročné výlety na našom gymnáziu 2017