MATURANTI SA LÚČILI

Štyri roky ubehli ako voda a našim maturantom ostanú už len spomienky na najkrajšie roky strávené v školským laviciach. Dievčatá sa zmenili na dámy a chlapci na dospelých mužov. Krásne vyobliekaní sa prišli 19. mája 2017 rozlúčiť so svojimi spolužiakmi, pedagógmi a pracovníkmi školy. Ráno ich čakalo prekvapenie, ktoré pre nich pripravili študenti tretieho ročníka. Triedu im vyzdobili v štýle párty, tak sa mohli tešiť z výzdoby a pohostenia. Cez druhú hodinu sa celá škola stretla v priestoroch telocvične, kde maturantov svojim príhovorom privítala pani riaditeľka Mgr. Monika Strehárová. Stručne zhrnula úsmevné spomienky, ktoré sme s maturantmi zažili a každého z nich opísala výstižnou charakteristikou.  Následne sa maturanti prostredníctvom pesničky poďakovali svojej triednej pani profesorke Anne Fedešovej za štyri roky strávené pod jej taktovkou. Po rozlúčke sa s tablom rozbehli do ulíc nášho  mesta a spevom okoloidúcim oznamovali, že končia jednu etapu svojho života.

Maturanti sa lúčili
« 1 z 2 »