MATURANTI SA LÚČILI

K nezabudnuteľným zážitkom našej školy  býva lúčenie maturantov. Každý rok sa posledný deň pred akademickým týždňom študenti štvrtého ročníka rozlúčia so svojimi spolužiakmi, pedagógmi a zamestnancami školy. Na našej škole býva každoročne tradíciou, že študenti tretieho ročníka vyzdobia maturantom ich triedu. Posledný deň tak nezasadnú do bežných lavíc, ale do tematicky vyzdobenej triedy. Tento rok sa úlohy ujala 3.G a dopadlo to výborne. Na našich maturantov čakala krásne vyzdobená trieda. Dnes (11. mája 2018) si poslednýkrát zasadli do svojej triedy ako gymnazisti. Potom sa spevom rozlúčili so všetkými spolužiakmi. Oficiálna rozlúčka sa konala v telocvični školy. Po príhovore pani riaditeľky Mgr. Anny Borbuliakovej a našej študentky Pauly Pavlendovej nám zaspievali krásne pesničky, ktoré zložili. Nezabudli na svoju triednu Mgr. Janku Izákovú a všetkých vyučujúcich, ktorí ich 4 roky sprevádzali gymnaziálnym životom. Následne sa rozbehli do ulíc nášho mesta, kde spevom každému pripomenuli, že sa lúčia so strednou školou. Už ich čaká iba maturitná skúška a nová etapa ich života sa môže začať. List v knihe s názvom “Stredoškolské štúdium” sa definitívne obráti.

MATURANTI SA LÚČILI 2018