MOJA ŽIACKA ŠKOLSKÁ RADA

V dňoch 9. a 10. novembra 2017 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo školenie pre členov žiackych školských rád, ktorého sa zúčastnili aj členovia našej ŽŠR – Miroslav Ištván, Matúš Haluz, Packová Natália a Gregáňová Diana.  Na tomto školení sa stretli mladí šikovní ľudia s názorom a ochotou byť aktívnymi, ktorí vzorne reprezentovali svoju školu. Program školenia bol mimoriadne bohatý. Diskutovalo sa o legislatíve, voľbách a štruktúre ŽŠR, základných dokumentoch ŽŠR. Veľkým prínosom študentov bola prezentácia aktivít   školských rád. Sme veľmi radi, že si ostatné školy z našej školskej rady brali príklad, boli nadmieru spokojní s našimi aktivitami a úlohou školskej rady na pôde školy. Celé školenie sprevádzali aktivity, kde mali naši študenti  prejaviť svoju tvorivosť a flexibilitu. Pri tejto príležitosti naši študenti vytvorili básničku o našej školskej rade. V závere každého dňa prebiehala diskusia. Ďakujeme študentom za aktívny prístup a vzornú reprezentáciu školy.

MOJA ŽIACKA ŠKOLSKÁ RADA