20171123_185609

SÁROVA BYSTRICA – CELOSLOVENSKÉ KOLO

V dňoch 23.-24. novembra 2017 sa v priestoroch Stredoslovenského osvetového strediska v Banskej Bystrici konalo celoslovenské kolo  moderátorskej súťaže SÁROVA BYSTRICA. Stretli sa tu nádejní a talentovaní moderátori a redaktori z celého Slovenska. Predseda poroty Braňo Závodský zhodnotil, že tento ročník bol najkvalitnejší a najbohatší na talenty. Konkurencia bola veľmi veľká. Takmer všetci súťažiaci boli výborne pripravení a porotu každý súťažiaci niečím zaujal. Súťažilo sa v štyroch kolách, ktoré pozostávali z moderovania vlastnej relácie, čítania spravodajského textu, reklamy a rozhovoru so zaujímavým respondentom. Našu školu reprezentoval študent 2. ročníka Miroslav Ištván. Téma jeho rozhovoru bola veľmi zaujímavá.  Do štúdia si pozval Radovana Ramšíka z Krupiny a rozprávali sa o jeho pobyte v základnom tábore na Mt. Evereste a o jeho stretnutí s našim významným horolezcom Vladimírom Štrbom. Hoci Miroslava porota pochválila, že má talent, v silnej konkurencii sme nevybojovali víťaznú priečku.  Sme radi, že máme aj tento rok v našej škole nádejného moderátora. Veríme, že budúci rok svoj talent obháji. Ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

SÁROVA BYSTRICA – CELOSLOVENSKÉ KOLO 2017