Vzdelávacie výsledky školy v školskom roku 2015/2016

Študijné výsledky:

V školskom roku 2015/2016 na škole študovalo 5 tried. Vo štvrtom ročníku boli dve maturitné triedy. Počet študentov, ktorí na škole študovali bol 113, z toho 67 dievčat a 46 chlapcov. Maturitné skúšky úspešne zvládli všetci študenti. Celkový študijný priemer maturantov na ústnej časti MS bol 1,65. Celkový študijný priemer školy bol v I. polroku 1,69 a v II. polroku 1,71. Najlepší študijný priemer mala trieda 3.G v I. polroku 1,50, ktorá si svoje prvenstvo obhájila aj v II. polroku s ešte vylepšeným priemerom na 1,48. V závere školského roka boli najlepší študenti ocenení knižnou odmenou.

graf tretí

graf štvrtý

Dochádzka:

V I. polroku mala najmenej vymeškaných hodín trieda 1.G, kde pri  počte 20 študentov vymeškali za I. polrok len 311 hodín, čo hodnotíme ako vynikajúcu dochádzku. Táto trieda si svoje prvenstvo obhájila aj v II. polroku s počtom študentov 22 to bolo 752 vymeškaných hodín. Celkový počet vymeškaných hodín na žiaka v I. polroku činil 45,86 hodín, kým v II. polroku až 53,60 hodín. Študenti, ktorí mali vzornú dochádzku, boli v závere školského roka ocenení knižnou odmenou.

graf prvý

graf druhý