Zaciatok sk roka 2017-2018 3-1

Gymnázium privítalo nových prvákov

Po dvojmesačnej prestávke opäť začal nový školský rok. Všetci študenti a pedagógovia školy sa stretli na slávnostnom otvorení  4. septembra 2017 v priestoroch telocvične, kde nás privítala nová zastupujúca pani riaditeľka Mgr. Anna Borbuliaková. V tomto školskom roku do lavíc zasadnú študenti v 4 triedach. Sme veľmi radi, že sme mali možnosť privítať nových prvákov, ktorí sa svojim štúdiom a úspechmi určite zapíšu do kroniky našej školy.  Celým štúdiom ich bude usmerňovať a sprevádzať triedna učiteľka PaedDr. Anna Fedešová. Školský rok 2017/2018 bude náročný pre našich maturantov, na ktorých čaká stužková slávnosť, písomné maturitné skúšky v marci, či ústne v máji. Držíme im palce, aby boli úspešní nielen počas maturít, ale aj na prijímacích skúškach na vysoké školy. Druháci a tretiaci sa v tomto školskom roku popasujú s novými predmetmi, či seminármi, ktoré ich postupne pripravia na úspešné absolvovanie štúdia na našej škole.

Nový školský rok prinesie študentom veľa nových vedomostí, skúseností, zážitkov počas školských akcií, športových súťaží, olympiád a výletov.

Gymnázium privítalo nových prvákov 2017-2018