DSC_0870-1

KRAJINA VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA

Dňa 13. septembra 2018 sa študenti našej školy zúčastnili besedy s našou absolventkou Sárou Vicianovou. Sára prijala pozvanie p.p. Korčokovej a na hodinách angličtiny porozprávala študentom o svojom trojmesačnom pobyte v Japonsku. Sára a Japonsko sú späté aj vďaka jej pôvodu, keďže jej mamina pochádza z tejto krajiny.  Ďakujeme Sáre za odprezentovanie jej zážitkov a p.p. Korčokovej za prípravu besedy.  Sme veľmi radi, keď sa študenti na pôdu svojej školy vracajú.

Natália Gálová, študentka 3.G

„ Sára nám porozprávala o dlhej ceste do Japonska, spomenula všetky zážitky a nevynechala ani tradičné sviatky a jedlá. Poukazovala nám veľké množstvo fotiek, ktoré nám bližšie priblížili život v tejto krajine. Na konci besedy nasledovali naše zvedavé otázky, na ktoré nám s radosťou odpovedala.“

KRAJINA VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA