Práce v areáli školy pokračujú

Aj vďaka finančnej podpore svojho zriaďovateľa – Banskobystrického samosprávneho kraja môžu pokračovať práce na úprave okolia školy. Ten poskytol finančné prostriedky ZRŠ pri GAS a OA v Krupine a tak sa mohli urobiť chodníky v severnej časti školského dvora a taktiež spevnené plochy pred bočnými schodiskami. Aj s pomocou mechanizmov Way Industry sa začala budovať prístupová cesta do školskej jedálne. Tá sa však dokončí len po realizácii stavby „Pavilónu učební pre Obchodnú akadémiu“. V tomto kalendárnom roku by sa malo preinvestovať 1 mil. Sk. Dokončiť by sa mala v 1. polroku roku 2009, kedy by škola mala osláviť 15. výročie svojho vzniku. Pri tejto príležitosti sa vydá aj publikácia, ktorá bude zachytávať významné úspechy školy a priblíži čitateľom ďalšie informácie zo svojej 15 –ročnej histórie. Aj vydanie tejto publikácie podporil zriaďovateľ BBSK. Ďalšie finančné prostriedky by mala škola získať od sponzorov a ZRŠ pri GAS a OA v Krupine.

Mgr. Ján Slosiarik