LOgo-naše-AP-300x185

Školská a rovesnícka mediácia ako nástroj prevencie šikanovania a ďalších sociálnopatologických javov

„ŠKOLSKÁ A ROVESNÍCKA MEDIÁCIA AKO NÁSTROJ PREVENCIE ŠIKANOVANIA A ĎALŠÍCH SOCIÁLNOPATOLOGICKÝCH JAVOV“

Cieľ projektu

Ø Projekt „školskej a rovesníckej mediácie ako nástrojom prevencie šikanovania a ďalších sociálnopatologických javov“ vyskytujúcich sa v školskom prostredí bude realizovaný prostredníctvom výcviku sociálnych a komunikačných zručností s pedagógmi a žiakmi na školách, vedený dvoma lektormi. Školskou a rovesníckou mediáciou naplniť nižšie stanovené ciele na školách a podporiť projekt prieskumom, ktorý bude pre porovnanie uskutočnený dotazníkovou formou na začiatku a pri ukončení projektu na školách s pedagógmi a žiakmi.