Ustanovujúce valné zhromaždenie GGlow up, š.f.

V piatok 20. 11. 2020 naša študentská firma  GGlow up zvolala akcionárov na ustanovujúce valné zhromaždenie. Zakladateľmi firmy boli žiaci 3. G. Kvôli pandémii Covid-19 sme sa rozhodli usporiadať valné zhromaždenie prostredníctvom aplikácie Zoom. Predsedom valného zhromaždenia bol zástupca prezidentky Filip Očovský.  Keďže sa konalo v doobedňajších hodinách, osobná účasť akcionárov nebola vysoká. Z toho dôvodu pristúpili zamestnanci š.f. k elektronickému hlasovaniu „per rollam“. Po otvorení zhromaždenia p. profesorkou Ing. Máriou Šumichrastovou, ktorá ospravedlnila prezidentku Máriu Lujzu Sporišovú, sa k akcionárom  prihovoril v jej mene Filip Očovský. Postupne viceprezidenti oddelení študentskej firmy GGlow up, š.f. Lukáš Ungvarský, Alžbeta Uhríková, Mária Balogová a Adriana Ďuricová odprezentovali svoje podnikateľské plány a predstavili produkt podnikania, ktorým bude ručná výroba batikovaných tričiek.  Poskytli základné informácie o podnikaní, marketingovej stratégii, predstavili svoj tím, SWOT analýzu, kde odprezentovali príležitosti, ale aj riziká, ktoré ich počas tohto školského roka čakajú. V závere vyjadrili vďaku akcionárom za ich podporu a sľúbili, že sa pokúsia narábať s ich peniazmi a dôverou najlepšie, ako budú vedieť.

Mária Lujza Sporišová, prezidentka GGlow up, š.f.