34459217_469391236853819_2130554982863208448_n

NAJAKTÍVNEJŠÍ ŠTUDENTI V BACHLEDOVEJ DOLINE

Dňa 4.6. 2018 mali najaktívnejší študenti školy možnosť zúčastniť sa krásneho výletu. Najaktívnejší študenti v počte súťaží a olympiád, v ktorých reprezentovali našu školu. Išlo o troch najúspešnejších študentov – Matúša Pántika (1.G), Svetlanu Botlovú (3.G) a Miroslava Ištvána (2.G). Keďže Matúš Pántik sa výletu nemohol zúčastniť, nahradila ho Kristína Ondrisková (2.G).  A tak sa pondelkové ráno zúčastnili krásneho jednodňového zájazdu do Bachledovej doliny.

Miroslav Ištván, študent 2.G

„ Ráno o pol siedmej sme vyrazili spred budovy gymnázia a čakala nás dlhá trojhodinová cesta na východ pod Vysoké Tatry. Tam sme sa dostali do Bachledovej doliny, kde nás čakala 2 km túra a na svahu sme mali možnosť vidieť prekrásny výhľad na Tatry a Bachledovú dolinu. Po občerstvení a oddychu nás čakala prechádzka mostom v korunách stromov, ktorý bol postavený v úrovni korún vysokých tatranských ihličnatých stromov. Miestami sme mali možnosť stáť až 17 metrov nad zemou. Z chodníka sme videli prekrásny výhľad na východné Slovensko. Na konci chodníka nás čakala vyhliadková veža, ktorá bola vysoká 33 metrov. Na vrchu v strede veže bola veľká sieť, na ktorú sme sa mohli postaviť a mať pod sebou 33 metrovú priepasť. Po turistike nás čakala návšteva Spišského hradu, najväčšej pevnosti v Európe. Bol to pre nás veľký zážitok vidieť interiér hradu, jeho múzeum, katakomby, veže, z ktorých bol prekrásny výhľad na okolie. Z výletu sme sa vrátili unavení, opálení ale z mnoho zážitkami a spomienkami.

Ďakujeme pani riaditeľke, že našim študentom umožnila zažiť tieto krásne chvíle a vyčlenila miesto pre našich študentov na tomto zaujímavom výlete. Určite si to zaslúžili, pretože ich reprezentácia našej školy bola v tomto školskom roku ukážková. Veríme, že aj ďalší školský rok sa bude našim študentom dariť na všetkých frontoch.

Mgr. Oľga Gajdošíková, Miroslav Ištván, 2.G

NAJAKTÍVNEJŠÍ ŠTUDENTI V BACHLEDOVEJ DOLINE