Rozvrh hodín – šk. rok 2018/2019

Triedy I.G – IV.G

 

1G 1 2 3 4 5 6 7
Pondelok MAT NEJ/FRJ/

RUJ

FYZ GEG GEG UKL NBK

 

Utorok MAT SJL CHE NEJ/FRJ/

RUJ

TSV ANJ
Streda UKL

 

MAT NEJ/FRJ/

RUJ

BIO SJL DEJ
Štvrtok ANJ OBN TSV MAT FYZ BIO  

 

Piatok CHE INF INF SJL DEJ

 

ANJ

 

 

2G 1 2 3 4 5 6 7
Pondelok NEJ FYZ MAT OBN ANJ SJL ETV

 

Utorok NEJ OBN SJL ANJ CHE DEJ BIO

 

Streda MAT TSV BIO CHE ANJ NEJ

 

NBK
Štvrtok GEG GEG MAT INF INF SJL

 

Piatok MAT

 

TSV ANJ BIO DEJ FYZ

 

 

3G 1 2 3 4 5 6 7 8
Pondelok RUJ/ANJ MAT TSV/KAJ NEJ/ANJ SJL TSV/KAJ

 

SPS
Utorok FYZ ANJ/NEJ ANJ/RUJ SJL MAT CHE SPS

 

Streda ANJ/RUJ NEJ/ANJ MAT DEJ BIO SEB/SEM SEC/SED SEC

 

Štvrtok MAT KAJ/TSV INF/ANJ DEJ SJL ANJ/INF SED/PRO PRO

 

Piatok SEF/SEG SEF/SEG CHE KAJ/TSV

 

FYZ SEB/SEM

 

 

4G 1 2 3 4 5 6 7 8
Pondelok SJL ANJ LIS RUJ/VIP TSV ZZS

 

ZZS
Utorok SEB/SEG SEB/SEG VIP/NEJ SJL KAJ TSV

 

TSV
Streda SEB/SEG SEB/SEG ANJ RUJ/NEJ LIS SEM/SPS SEC/SED

 

SEC
Štvrtok RUJ/NEJ MAT SJL ANJ KAJ FCH/SPS FCH/PRO

SED

PRO
Piatok SEF/SPS SEF/SPS TSV SJL ANJ SEM

 

 


Učitelia

 Mgr. Anna Borbuliaková

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok

 

ZZS ZZS
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok

 

 

PaedDr. Anna Fedešová

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok

 

Utorok IV.G

SEB

IV.G

SEB

I.G

CHE

II.G

CHE

III.G

CHE

II.G

BIO

Streda IV.G

SEB

IV.G

SEB

II.G

BIO

II.G

CHE

III.G

BIO

III.G

SEB

Štvrtok

 

Piatok I.G

CHE

III.G

CHE

II.G

BIO

III.G

SEB

 

 

 

RNDr. Viera holíková

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok I.G

MAT

III.G

MAT

II.G

MAT

IV.G

VIP

Utorok I.G

MAT

IV.G

VIP

III.G

MAT

Streda II.G

MAT

I.G

MAT

III.G

MAT

I.G

BIO

III.-IV.G

SEM

Štvrtok III.G

MAT

IV.G

MAT

II.G

MAT

I.G

MAT

I.G

BIO

Piatok II.G

MAT

I.G

INF

I.G

INF

III.-IV.G

SEM

 

 

Mgr. Janka Izáková

1 2 3 4 5 6 7 8
Pondelok II.G

FYZ

I.G

FYZ

Utorok

 

III.G

FYZ

Streda III.-IV.G

SEC

III.-IV.G

SEC

Štvrtok I.G

FYZ

IV.G

FCH

IV.G

FCH

Piatok III.-IV.G

SEF

III.-IV.G

SEF

III.G

FYZ

II.G

FYZ

 

 

Mgr. Adriana Korčoková

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok III.G

ANJ

IV.G

ANJ

III.G

KAJ

III.G

ANJ

II.G

ANJ

III.G

KAJ

Utorok III.G

ANJ

III.G

ANJ

II.G

ANJ

IV.G

KAJ

I.G

ANJ

Streda III.G

ANJ

III.G

ANJ

IV.G

ANJ

II.G

ANJ

Štvrtok I.G

ANJ

III.G

KAJ

III.G

ANJ

IV.G

ANJ

IV.G

KAJ

III.G

ANJ

Piatok III.G

ANJ

III.G

KAJ

IV.G

ANJ

I.G

ANJ

 

PaedDr. Oľga Kvasová

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok III.G

RUJ

I.G

RUJ

III.G

TSV

IV.G

RUJ

IV.G

TSV

III.G

TSV

II.G

ETV

Utorok III.G

RUJ

I.G

RUJ

I.G

TSV

IV.G

TSV

IV.G

TSV

Streda III.G

RUJ

II.G

TSV

I.G

RUJ

IV.G

RUJ

Štvrtok IV.G

RUJ

III.G

TSV

I.G

TSV

Piatok II.G

TSV

IV.G

TSV

III.G

TSV

 

Mgr. Martina Sladkovská

1 2 3 4 5 6 7
Pondelok II.G

NEJ

III.G

NEJ

I.G

UKL

III.G

SPS

Utorok II.G

NEJ

III.G

NEJ

IV.G

NEJ

III.G

SPS

Streda I.G

UKL

III.G

NEJ

IV.G

NEJ

II.G

NEJ

Štvrtok IV.G

NEJ

I.G

OBN

 

Piatok  

 

 

Mgr. Karol Vereš

1 2 3 4 5 6 7 8
Pondelok IV.G

SJL

IV.G

LIS

II.G

OBN

Utorok II.G

OBN

IV.G

SJL

II.G

DEJ

Streda III.G

DEJ

IV.G

LIS

IV.G

SPS

III.-IV.G

SED

Štvrtok IV.G

SJL

III.G

DEJ

IV.G

SPS

III.-IV.G

SED

Piatok IV.G

SPS

IV.G

SPS

IV.G

SJL

II.G

DEJ

Sme škola, ktorá pripravuje žiakov na život, nie o život.

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíš, že ich môžeme používať. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close