Lead up

NÁŠ ABSOLVENT MIRČI IŠTVÁN V AKCI

Aktivity nášho absolventa pomáhajú aj bývalým spolužiakom naštartovať svoju kariéru.

Vždy som mal v sebe chtíč byť nápomocným a robiť niečo užitočné. Stále cítim, že každý jeden deň v mojej súčastnosti je užitočný a stojí za to.
Minulý týždeň sa uskutočnil Starter meeting nášho mentorského projektu LEAD UP ACADEMY od @futuregenerationeurope.
Prijali sme 16 talentovaných študentov z celého Slovenska a spojili ich s osobnými mentormi, osobnosťami z rôznych oblastí.
Po tomto víkende som si toho opäť uvedomil mnoho no najmä som ostal inšpirovaný a motivovaný s faktom, že pomoc druhým sa oplatí. Každá naša práca bola odmenená úprimnou radosťou a vďakou každého študenta strednej školy. Som nesmierne rád, že práve náš projekt a MY im môžeme predstaviť možnosti svojho rozvoja na Slovensku. Sme budúca generácia a na nás sa stavia celá existencia a systém tejto krajiny.
Veľmi si vážim prácu nášho tímu, mojich skvelých kamarátov a zároveň kolegov. Spolu sa snažíme pomôcť malému množstvu, ale prikladáme ruku k veľkému dielu. Tým dielom je generácia vyspelých ambicióznych ľudí so správnymi názormi a myslením, ktoré sú v tejto dobe viac než žiaduce.

Ďakujem a teším sa na pokračovanie 8.ročníka LEAD UP ACADEMY 2022

Lead up