Rafting 2022

Rafting na divokej vode

V pondelok, 20. 06. 2022, sa študenti tretieho ročníka zúčastnili koncoročného výletu. Prvou zástavkou bol Archeoskanzen Havránok, kde sa žiaci mohli pozrieť na keltské opevnenie osady, druidskú svätyňu či obetnú šachtu s oltárikom. Prehliadku zakončili v múzeu hlinených pomôcok a plní očakávania sa vydali na cestu za hlavným bodom programu, ktorým bol rafting. Splavovanie umelého vodného kanálu na rafte a krásu divokej vody si zaručene zamilovali všetci. Poslednou zástavkou bol lanový park Tarzánia, kde sa na konci tohto adrenalínového zážitku mohli spustiť zipline lanovkou ponad jazero. S množstvom nových neopakovateľných zážitkov sme ukončili školský rok 2021/2022 a tešíme sa na prázdniny, počas ktorých načerpáme sily do posledného školského roka.

Aneta

Rafting 2022