SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2016/2017

Ani sme sa nenazdali a prázdniny ubehli ako voda.  Opäť bolo treba skôr vstávať a po dvojmesačnom oddychu ísť do školy. Niektorí to už poznali, takže ich nadšenie nebolo až tak veľké. Iní išli do školy prvýkrát s novými očakávaniami, s novými predstavami.

Všetci sme sa stretli v telocvični školy, kde nás všetkých privítala pani riaditeľka Mgr. Monika Strehárová. V úvode privítala všetkých, študentov a pedagógov školy. Prihovorila sa študentom a spomenula, že nový školský rok prinesie 188  školských dní, ale aj dni prázdnin a sviatkov. Oboznámila nás s aktivitami školy a s prácou študentskej rady. Príhovor sprevádzala prezentácia, kde mohli študenti sledovať novinky, ktoré počas prázdnin pribudli. Prvou bola nová zborovňa pre pedagógov, klubovňa pre členov študentskej rady a vynovená trieda pre našich prvákov.  V závere sa nám prihovoril pán kaplán našej farnosti Mgr. Michal Válka, ktorý bude vyučovať náboženskú výchovu. V príhovore povzbudil študentov a poprial im úspešné vykročenie do školského roka a veľa úspechov.

Veríme, že školský rok 2016/2017 bude úspešným rokom pre maturantov, pre všetkých študentov, ale aj pedagógov.

Začiatok šk. roka 2016/2017