Vyhodnotenie dotazníka ZŽŠ

Už niekoľko rokov vedieme žiakov našej školy, k zdravému životnému štýlu. Zdravý pohyb, správny postoj k stravovaniu a dodržiavanie zásad ZŽŠ, to sú hlavné piliere, ktoré má ovládať človek, aby si zachoval svoje zdravie. Pre ich splnenie sme na škole vytvorili podmienky, stravovaním v školskej jedálni, kde majú žiaci možnosť formou zdravej stravy zabezpečiť zdravé stravovanie. Ovocie, zelenina, domáca strava, to je možnosť zdravého stravovania u nás v školskom bufete a jedálni. Jedlá, ktoré našim žiakom poskytujeme sú pripravované našimi kuchárkami, ale aj žiakmi SOŠOaS Krupina. Často pripravujú aj jedlá, ktoré sa učia na zahraničných odborných stážach. Ako sa nám darí viesť našich žiakov k zdravému stravovaniu, máte možnosť posúdiť vo vyhodnotenom dotazníku o zdravom stravovaní. Pri príležitosti Dňa zdravej výživy, bol žiakom a zamestnancom, anonymne prístupný na vyplnenie.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do ankety o stravovaní. Rovnako ďakujem Ing. Eve Sopkovej, za vytvorenie a vyhodnotenie dotazníka.

Mgr. Anna Borbuliaková

Vyhodnotenie_dotazníka_o_zdravom_stravovaní_Gymnázium_A._Sládkoviča_Krupina