19510351_10209857587500753_1035885480880205483_n

SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO R. 2016/2017

30. júna 2017 sa v priestoroch telocvične konalo slávnostné ukončenie školského roka. Pani riaditeľka Mgr. Monika Strehárová slávnostným príhovorom  pochválila usilovných študentov, ale aj pokarhala tých, ktorým je Školský poriadok našej školy cudzí.  Vyzdvihla úspešné triedy, ktoré vzornou dochádzkou a študijným priemerom reprezentujú našu školu. Študenti gymnázia ukončili školský rok s priemerom 1,80. Pani riaditeľka ocenila najúspešnejších študentov, ktorí našu školu reprezentovali svojim výborným prospechom, dochádzkou a reprezentáciou v rôznych súťažiach. Ocenení knižnou odmenou boli: Miroslav Ištván z I.G, Svetlana Botlová a Adam Kapusta z II.G, Erich Maliniak a Christián Lendvay z III.G. Rada školy každoročne udeľuje cenu najlepšiemu študentovi počas celého štvorročného štúdia. Tento rok bola cena udelená študentke 4. ročníka Daniele Horváthovej, ktorá počas štúdia reprezentovala školu v recitačných súťažiach a výrazným podielom prispela k reprezentácii školy. V závere sa študentom prihovoril pán primátor Ing. Radoslav Vazan, ktorý vyzdvihol dôležitosť našej školy v našom regióne a študentom poprial pekné prázdniny. Čerešničkou na torte bol príhovor študenta I. ročníka Miroslava Ištvána, ktorý sa poďakoval pani riaditeľke za jej podporu počas hektického roka.

Slávnostné ukončenie školského roka 2016/2017