FRESH JUNIOR

SLOVNAFT, a.s. pripravil pútavú online hru FRESH JUNIOR o zaujímavé ceny pre študentov stredných škôl.

Od 4.11 do 18.11. 2013 riešilo 10 trojčlenných tímov z našej školy 12 úloh (rôzne logické a prírodovedné úlohy, krížovky a hádanky).

Každý deň bola úloha zameraná na iný prírodovedný predmet a mohli ju riešiť 24 hodín. Žiaci pri tímovej práci získali nové skúsenosti, riešili rozličné situácie a pritom využívali logiku a svoje schopnosti. Pri riešení  museli  vyhľadávať nové poznatky .

Asi z 500 registrovaných družstiev sa v prvej stovke umiestnili aj naši študenti:

Trieda

Tím

Žiaci

Umiestnenie

2.B Ivetka – projekt Habánová, Ďurišová, Haranzová

39

2.B P.A.L. Šelinger, Krajč, Záslav

40

oktáva The Doctors Gonda, Bartík Michalec

67

1.G GAS team GAS team: Gálus, Šebian, Tomašovic

82

Aj táto súťaž dokázala, že záujem o prírodovedné predmety na našej škole umožňuje  žiakom presadiť sa nielen na takýchto súťažiach, ale aj v budúcom štúdiu na vysokých školách.

PK prírodných vied