1x1classic

Maturita v mobile

Dovoľujem si dať do Vašej pozornosti nový projekt, pre ktorý sa stal Banskobystrický samosprávny kraj odborným garantom. Tento projekt zastrešil Lukáš Pelč a v spolupráci s BBSK a ďalšími partnermi pripravuje sériu videí pod názvom Maturita v mobile – interaktívnou formou spracúva 30 maturitných otázok zo slovenskej literatúry a uľahčí tak stredoškolákom prípravu a opakovanie na maturitu. Nepochybne môže byť „Maturita v mobile“ dobrou metodickou pomôckou pri príprave na maturitnú skúšku, či už pre žiakov alebo pedagógov. Prosíme Vás, aby ste aj vy prispeli šíreniu tejto dobrej myšlienky a zazdieľali túto aktivitu na webovej stránke Vašej školy.

Informácie o projekte sú zverejnené na  FCB stránke BBSK, kde nájdete viac detailov: ODKAZ NA FACEBOOK

1x1classic