Organizačné opatrenie č.11

Na základe aktuálneho školského semafora (25.2.2022), uznesenia vlády SR č. 119/2022 zo dňa 23.2.2022 a vyhlášky ÚVZ SR zo dňa 25.2.2022 riaditeľka školy s účinnosťou od 28.2.2022 prijíma nasledovné:

1. Pri vstupe do budovy sa naďalej vykonáva ranný filter.
Zodp.: pedag. zamestnanci

2. Žiaci sú povinní nosiť rúška len na chodbách a v spoločných priestoroch, kde dochádza k premiešaniu tried. Zodp.: pedag. zamestnanci

3. Trieda žiaka, ktorý mal pozitívny výsledok testu, nejde do karantény. Doma zostáva len pozitívny žiak.

4. V prípade kontaktu s pozitívnou osobou žiaci musia mať 10 dní prekryté horné dýchacie cesty rúškom, odporúčaný je respirátor.

5. Pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní / vrátane víkendov a sviatkov / rodič, žiak predkladá Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka.

6. Prísne dodržiavanie hygienických zásad v zmysle pokynov RÚVZ SR + samotestovanie.

Toto organizačné opatrenie sa operatívne zmení v zmysle pokynov nadriadených orgánov prípadne pokynov riaditeľky školy.

V Krupine, 28.2.2022
Mgr. Anna Borbuliaková, v.r.

Organizačné opatrenie č. 11