Futbalový turnaj o Putovný pohár riaditeľa GAS a OA v Krupine

Dňa 7. júna 2013 sa v telocvični Gymnázia Andreja Sládkoviča Krupina uskutočnil za účasti 5-ich družstiev už 13-ty ročník futbalového turnaja o Putovný pohár riaditeľa GAS a OA v Krupine. Slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj nový generálny riaditeľ Way Industry Imrich Czére, ktorého družstvo prišlo obhajovať minuloročné prvenstvo. Riaditeľ oboch škôl Ján Slosiarik privítal všetkých účastníkov turnaja a zaželal im príjemné športové odpoludnie, bez zranení a hru v duchu fair play. A potom sa už začalo hrať systémom, v ktorom sa každé družstvo stretlo vo vzájomnom dueli s každým. Najlepšie sa na turnaj pripravilo družstvo OPTIMU, ktoré výrazne „omladilo“ svoj hráčsky káder a všetky svoje zápasy vyhralo. Ani domáci organizátori nenechali nič na náhodu a aj oni sa posilnili o bývalých svojich žiakov. Mladosť tak víťazila nad skúsenosťou a okrem nevydareného zápasu s OP-TIMOM, s ktorým prehrali 1:8 boli úspešní. Na treťom mieste s dvoma prehrami skončili hráči WAY Industry. Na štvrtom družstvo Polície Krupina a na piatom družstvo Martin Krupina.

Po športovej časti nasledovalo vyhodnotenie a spoločné posedenie v jedálni školy pri chutnom guľáši.

PaedDr. Tichomír Tomus